logo bip.gov.pl

 Urząd Gminy STARCZA

www.gmina-starcza.pl  
Instrukcja obsługi Rejestr zmian Statystyka odwiedzin
 Inne / Oświadczenia / Oświadczenia majątkowe / Przewodniczący Rady Gminy
1.

Oświadczenia majątkowe Przewodniczącej Rady Gminy Starcza Ewy Jędrzejewskiej- kadencja 2014-2018



Podmiot udostępniający informację: Urząd Gminy STARCZA
Za treść odpowiada: Ewa Jędrzejewska
Osoba, która wprowadziła dane: Wacława Zych
Data wytworzenia informacji: 2015-03-05
Data udostępnienia informacji w BIP: 2015-03-05
Data ostatniej aktualizacji: 2018-08-27 14:46

rejestr zmian publikacji »

2.

Oświadczenia majątkowe Przewodniczącej Rady Gminy Starcza Ewy Jędrzejewskiej- kadencja 2010-2014



Podmiot udostępniający informację: Urząd Gminy STARCZA
Za treść odpowiada: Ewa Jędrzejewska
Osoba, która wprowadziła dane: Wacława Zych
Data wytworzenia informacji: 2011-02-01
Data udostępnienia informacji w BIP: 2011-02-01
Data ostatniej aktualizacji: 2014-11-20 10:06

rejestr zmian publikacji »

3.

Oświadczenia majątkowe Przewodniczącej Rady Gminy Starcza Maryli Wawrzyńczak - kadencja 2006-2010



Podmiot udostępniający informację: Urząd Gminy Starcza
Za treść odpowiada: Maryla Wawrzyńczak
Osoba, która wprowadziła dane: Wacława Zych
Data wytworzenia informacji: 2007-05-18
Data udostępnienia informacji w BIP: 2007-05-18
Data ostatniej aktualizacji: 2010-10-18 12:17

rejestr zmian publikacji »

4.

Oświadczenie majątkowe Przewodniczącego Rady Gminy Starcza Mariana Zamły - kadencja 2002-2006



Podmiot udostępniający informację: Urząd Gminy Starcza
Za treść odpowiada: Przewodniczący Rady
Osoba, która wprowadziła dane: Wacława Zych
Data wytworzenia informacji: 2006-06-01
Data udostępnienia informacji w BIP: 2006-06-01
Data ostatniej aktualizacji: 2007-06-26 12:15

rejestr zmian publikacji »

5.

Oświadczenie majątkowe Przewodniczącej Rady Gminy Starcza Lidii Wereckiej - kadencja 2002-2006


Załączniki: Rozmiar:
127.065 KB
125.159 KB
125.322 KB
123.087 KB
136.052 KB
140.843 KB

Podmiot udostępniający informację: Urząd Gminy Starcza
Za treść odpowiada: Przewodniczący Rady
Osoba, która wprowadziła dane: Wacława Zych
Data wytworzenia informacji: 2003-07-07
Data udostępnienia informacji w BIP: 2003-07-07
Data ostatniej aktualizacji: 2007-06-26 12:13

rejestr zmian publikacji »


Dostępne podkategorie w obrębie tej kategorii:
 Wójt Gminy
 Przewodniczący Rady Gminy
 Sekretarz Gminy
 Skarbnik Gminy
 Kierownicy jednostek organizacyjnych
 Osoby wydające decyzje administracyjne w imieniu wójta
 Rada Gminy - kadencja 2014-2018
 Rada Gminy - kadencja 2010 - 2014
 Rada Gminy - kadencja 2006-2010
 Rada Gminy - kadencja 2002-2006
wersja do druku drukuj